Datawaarden/Blok-ID's

Uit Minecraft Wiki
Ga naar: navigatie, zoeken
Icoon dec hex Naam Blok
0 0 minecraft:air Lucht
Stone.png 1 1 minecraft:stone Steen O

 I

Grass.png 2 2 minecraft:grass Grasblok
Dirt.png 3 3 minecraft:dirt Aarde O

 I

Cobblestone.png 4 4 minecraft:cobblestone Keisteen
Eikenhouten planken.png 5 5 minecraft:planks Houten planken O

 I

Eikenkiemplant.png 6 6 minecraft:sapling Kiemplant O

 I

Bedrock.png 7 7 minecraft:bedrock Bodemsteen
Water.png 8 8 minecraft:flowing_water Water O
Water.png 9 9 minecraft:water Stilstaand water O
Lava.png 10 A minecraft:flowing_lava Lava O
Lava.png 11 B minecraft:lava Stromende lava O
Sand.png 12 C minecraft:sand Zand O

 I

Gravel.png 13 D minecraft:gravel Grind
Gouderts.png 14 E minecraft:gold_ore Gouderts
Iron (Ore).png 15 F minecraft:iron_ore IJzererts
Icoon dec hex Naam Blok
Coal (Ore).png 16 10 minecraft:coal_ore Steenkoolerts
Wood.png 17 11 minecraft:log Hout O

 I

Leaves.png 18 12 minecraft:leaves Bladeren O

 I

Spons.png 19 13 minecraft:sponge Spons O

 I

Glass.png 20 14 minecraft:glass Glas
Lapis Lazuli (Ore).png 21 15 minecraft:lapis_ore Lapis Lazuli-erts
Lapis Lazuli (Block).png 22 16 minecraft:lapis_block Lapis Lazuliblok
Dispenser.png 23 17 minecraft:dispenser Dispenser I

 B

Sandstone.png 24 18 minecraft:sandstone Zandsteen O

 I

Note Block.png 25 19 minecraft:noteblock Nootblok B
Bed.png 26 1A minecraft:bed Bed V

 O

Aandrijfspoor uit.png 27 1B minecraft:golden_rail Aandrijfspoor O
Detector Rail.png 28 1C minecraft:detector_rail Detectiespoor O
Sticky Piston.png 29 1D minecraft:sticky_piston Kleefzuiger O
WebBlock.png 30 1E minecraft:web Spinnenweb
Tall Grass.png 31 1F minecraft:tallgrass Hoog gras O

 I

Icoon dec hex Naam Blok
Dead Bush.png 32 20 minecraft:deadbush Dode struik
Piston.png 33 21 minecraft:piston Duwmachine O
Block 34.png 34 22 minecraft:piston_head Duwmachinehoofd O

35 23 minecraft:wool Wol O

 I


36 24 minecraft:piston_extension Blok verplaatst door duwmachine/kleefzuiger B
Dandelion.png 37 25 minecraft:yellow_flower Paardenbloem
Poppy.png 38 26 minecraft:red_flower Klaproos O

 I

Brown Mushroom.png 39 27 minecraft:brown_mushroom Bruine paddenstoel
Red Mushroom.png 40 28 minecraft:red_mushroom Rode paddenstoel
Gold (Block).png 41 29 minecraft:gold_block Goudblok
Iron (Block).png 42 2A minecraft:iron_block IJzerblok
Dubbele stenen plaat.png 43 2B minecraft:double_stone_slab Dubbele stenen plaat O

 I

Stenen plaat.png 44 2C minecraft:stone_slab Stenen plaat O

 I

Brick (Block).png 45 2D minecraft:brick_block Bakstenen
TNT.png 46 2E minecraft:tnt TNT
Bookshelf.png 47 2F minecraft:bookshelf Boekenkast